Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Taxi

(Ondřej Pšenka, 8. 4. 2008 20:15)

Dobrý den, prosím kohokoli (webmaster, zkušení cestovatelé), jaký výrobce auta jsou ty klasické osobní modro-žluté taxiky, nevim jestli je to hyundai nebo daewoo, opravdu nevím ... (popřípadě tip auta) _-_ zezzee@centrum.cz _-_

Egypt Hurgáda

(Petra Cermanová, 21. 3. 2008 14:38)

Může mně někdo poradit super hotel u pláže a v centru dění ? díky Petra

Dotaz na práci delegátky

(Zuzka, 11. 2. 2008 11:16)

Ahoj, v sobotu jsem se vrátila z krásné dovolené v Hurghadě. Byla jsem ubytovaná v hotelu Sindbad Aquahotel. Všechno bylo úžasné. Ráda bych se stala delegátkou v této oblasti, nemohu ale najít moc informací. Měla bych zajít přímo do cestovní kanceláře a zeptat se na místě nebo existuje nějaká jiná možnost? Předem moc děkuji za odpověď. :-)

Aladdin Beach Resort

(Daniela, 12. 1. 2008 19:19)

Ahoj, ve čtvrtek 10.1.08 jsme se vrátili z týdení dovolené v Hurghadě. Dovolená splnila maximálně moje očekávání, řekla bych i více. Počasí bylo skvělé, do dvou hodin se dalo ležet u moře a koupat se, vítr jsme obelstili paravanem a hlavně jsme se nesmažili ve vlastní šťávě. Odpoledne bylo krásně u bazénu a později na balkoně v pokoji kam nám svítilo sluníčko až do svého západu. Na večer stačil svetr a kalhoty... Přijeli jsme krásně opálení a odpočatí. v létě bych se sem nevypravila, ale už teď vím, že příští zimu jedeme znovu!
Pláže nebyli přecpané turisty, jen na můj vkus se tam rekreovalo až moc ruských občanů... Ideální doba pro výlety a potápění. Jediné trochu zklamání byla strava, která byla téměř jednotvárná - kuře, ryba, rýže, těstoviny, zelenina, jídlo téměř bez chuti, všechno pečivo nasládlé... Ovoce chybělo asi díky roční době. Mohli jsme navštěvovat tři hotely na stravování a všude stejné.
Za příšerné považuji drzost všech místních, kteří si téměř za vše žádají bakšiš! Dokud jsme ho nenechali na pokoji, bylo sice uklizno, ale nic navíc, v restauraci nás na něj upozornili automaticky, s velbloudem jsme se bez něj ani nevyfotili a to samé s policisty! Opravdu hrůza a považuji to za vrchol drzosti a zhýčkanosti místních obyvatel!
Jednoznačně doporučuji jednodenní potápění,a to i pro ty co to ještě nezkusili. Na místě je česká základna, kdy se vám na lodi dostane odborného výkladu a přeci jen většího pocitu bezpečí!

Hotel La Pacha

(Dana, 9. 1. 2008 7:47)

Můžeme mně někdo poradit nejlepší ubytování v tomto hotelu, zda v hlavní budově nebo přilehlých budovách. Odjíždím 31.5.2008.

Egypt

(simona, 12. 9. 2007 19:04)

ahojky. je mi 13 a byli jsme na dovolené v egyptě-hurgada v hotelu Alf leila wa leila...je to krasny 4* hotel, vařili dobre jidla a bylo taky z čeho vybírat...mně osobně se libilo v hurgadě, egypt je krasna země a moře....to bylo tež dobry...slunečníky a lehatka zadara tak proč ne??Byli jsme taky u pyramid, v pargumerii, u beduinů....neuvěřitelny, jak tam lidé žijí v poušti...moc se mi vylety líbíly....jinak jako dovolenou bych doporučovala všem, hlavně na pyramidy, ty byly překrásné...tak se mnějte a někdy zas v hurgadě:-)ahoj


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9